Šeit iededz zvaigznes!

Bulduru sporta klubs

Exupéry International School

Kāpēc ir vērts nodarboties ar baletu?

Balets ‒ nav vienkārši deja, tas ir klasiskās dejas mākslas virsotne, tas ir dzīvesveids vistiešākajā nozīmē! Mēs ne tikai vadām baleta nodarbības bērniem, bet cenšamies ieaudzināt katrā bērnā īpašu mīlestību uz mākslu.

Jaunumi

Konkurss “Nominācija 2020”

Apsveicam Elizabeti Maščenku ar pelnīto uzvaru! Konkursā “Nominācija 2020” viņa saņēma galveno balvu. Bravo! Tas ir brīnišķīgi, ka galvenā balva nonāk pie audzēknes, kas patiešām ir tās cienīga. Novēlu, lai šīsdienas sasniegums būtu tikai sākums spožam ceļam uz augstām virsotnēm.
Uzzināt vairāk

TIEŠSAISTES konkurss “L.I.R.A”

“L.I.R.A” tiešsaistes konkursā, kas notika 31. oktobrī, studijas Ballet Star audzēkne Anna - Anais Fridenberga-Kalnina kļuva par II pakāpes laureāti, izpildot variāciju “Lelle”. Vēlam turmākas uzvaras!
Uzzināt vairāk

Rīgas balle 2020

Jau piekto reizi Latvijā notika viens no spilgtākajiem un grandiozākajiem valsts kultūras pasākumiem – jubilejas “Rīgas balle 2020”. Studijai Ballet Star bija tas gods piedalīties Rīgas balles piektajā gadadienā.
Uzzināt vairāk

Starptautiskais horeogrāfijas konkurss “Terpsihora”

Otro gadu pēc kārtas mūsu talantīgās audzēknes piedalījās Starptautiskā horeogrāfijas festivālā un konkursā “Terpsihora”kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Rīgā. Mēs neizmērojami lepojamies ar mūsu audzēknēm, kuras 16. februārī uzstājās konkursa programmā!
Uzzināt vairāk
lvLatviešu valoda