Šeit iededz zvaigznes!

Bulduru sporta klubs

Exupéry International School

Kāpēc ir vērts nodarboties ar baletu?

Balets ‒ nav vienkārši deja, tas ir klasiskās dejas mākslas virsotne, tas ir dzīvesveids vistiešākajā nozīmē! Mēs ne tikai vadām baleta nodarbības bērniem, bet cenšamies ieaudzināt katrā bērnā īpašu mīlestību uz mākslu.

Jaunumi

Rīgas balle 2020

Jau piekto reizi Latvijā notika viens no spilgtākajiem un grandiozākajiem valsts kultūras pasākumiem – jubilejas “Rīgas balle 2020”
Uzzināt vairāk

Starptautiskais horeogrāfijas konkurss “Terpsihora”

Otro gadu pēc kārtas mūsu talantīgās audzēknes piedalījās Starptautiskā horeogrāfijas festivālā un konkursā “Terpsihora”kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Rīgā. Mēs neizmērojami lepojamies ar mūsu audzēknēm, kuras 16. februārī uzstājās konkursa programmā!
Uzzināt vairāk

Īsts jaungada brīnums

Īsts jaungada brīnums notika 18. decembrīko ar nepacietību gaidīja studijas Ballet Star audzēkņi. Izgreznotās zāles skaistums sacentās ar bērnu brīnumaino karnevāla tērpu spožumu! Un Brīnums notika ‒ pasaku fantastiskie varoņi, Jaunā gada košā, brīnumainā gaisotne, burvju mākslinieks un, protams, Salatētis.
Uzzināt vairāk

DEBUT PREMIUM 2019

Jau trešo gadu pēc kārtas studijas Ballet Star audzēknes piedalījās konkursā "DEBUT PREMIUM 2019”, kas 30. novembrī notika "Studio 69" koncertzālē. Starptautiskajā konkursā ik gadu piedalās vairāk nekā 700 dalībnieku no dažādām valstīm ‒ Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Itālijas, Vācijas u. c.
Uzzināt vairāk
lvLatviešu valoda
ru_RUРусский lvLatviešu valoda